1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Масова бійка переселенців з місцевими жителями: відомо подробиці скандалу на Заході України

1106
Кримінал Україна

Внутрішньо переміщеним особам саме вручили ключі від квартир, тоді ж відбулося святкування, на якому гучно лунала російська музика.

Масова бійка переселенців з місцевими жителями: відомо подробиці скандалу на Заході України

Про це пише місцеве видання "Волинські Новини".

За словами учасників конфлікту, сусіди кілька разів просили новоприбулих мешканців змінити музику і припинити шум. Проте нові жителі ігнорували усі прохання. 

"Великдень. Весь день біля будинку, де нещодавно ВПО вручали ключі від квартир, двіж і гримить російська музика. Сусіди кілька разів просили змінити музику і припинити шум. Результату – нуль. Єдине, що почули від гостей нашого міста, – це привітне «ідіть на" і "нам по". У місті майже щодня місія "На щиті". Втрати. А тут караоке і дискотека з російською попсою. Приїхали наші хлопці пояснити, що то ненормально. Реакцію ви бачите сам", - написала ковельчанка.

У пресслужбі ГУНП у Волинській області підтвердили, що у Ковелі між місцевими жителями та ВПО відбувся конфлікт. 

Як зазначили правоохоронці, 5 травня поліцію, за адресою, де стався кофнлікт, ніхто не викликав. Поліцейські самі виявили відео у соцмережах та навідалися на місце інциденту наступного дня – 6 травня.

За цим фактом було внесено відомості до журналу Єдиного обліку заяв та повідомлень громадян. До того ж, поліція у цій справі відкрила кримінал.

Там також додали, що пізніше одна з учасниць конфлікту написала заяву на іншу про завдання їй легких тілесних ушкоджень. За цим фактом буде зареєстровано відомості кримінального характеру.

Читайте також: Одна з країн ЄС готує зміни для українців: що на них чекає 

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber