На Київщині викрили масштабну мережу збуту контрафактного пального. Поліцейські вилучили понад 130 тонн "паленого" бензину, дизеля та газу, чорнову бухгалтерію та близько 800 тис. грн.

Зі свого боку, експерти радять українцям, які проживають у малих населених пунктах, заправлятися на великих АЗС – адже там ризик отримати неякісне пальне набагато менший.
Про схему повідомили у Національній поліції. Там зазначили: загальна сума вилученого контрафакту разом із резервуарами, баками, цистернами та іншим обладнанням "за цінами чорного ринку становить близько 11 млн грн".
"Злочинну схему організували двоє 41-річних жителів столиці. Зловмисники незаконно виготовляли, транспортували, організовували зберігання та реалізацію контрафактних паливно-мастильних матеріалів. Ділки працювали без відповідних документів та ліцензій, сумнівне пальне не відповідало державним стандартам", – йдеться в повідомленні.
Зокрема, підкреслили в Нацполіції, бензин і дизель, що прибував на підпільні бази, зловмисники розводили хімічними рідинами – збільшуючи таким чином кількість товару. Після цього "бодягу" продавали клієнтам. "Фігурантам загрожує до 10 років позбавлення волі", – розповіли в поліції.
Нагадаємо, На Закарпатті п'яний водій вчинив ДТП та втік з місця події (ФОТО)
Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм
Читайте також:
- Скільки коштуватимуть 100 доларів до 27 квітня: прогноз курсу від банкіра
- З травня українцям додадуть третю платіжку за газ: що зміниться та скільки доведеться платити
- НЛО на сам Великдень: що за об'єкт бачили в небі над Закарпаттям? (ФОТО, ВІДЕО)
- Портал в інший світ — на Закарпатті: унікальний гірський об'єкт з льодовикового періоду (ФОТО)
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber

Вибухнув лімузин Путіна: в Кремлі царює паніка (ВІ...
Інформацію про вибух автівки імовірно з ...
29.03.2025 21:48 36425 0 Влада

На це очікували тисячі закарпатців: що запустять у...
Унікальний проєкт запрацює вже із першог...
31.03.2025 20:34 31320 0 Влада

«Будапешт готується до приєднання деяких районів З...
Чергова спроба посіяти розбрат та хаос, ...
31.03.2025 22:38 154485 0 Суспільство

Будуть ловити жорсткіше, "притиснуть" усіх: мобілі...
Нові норми почали діяти в Україні. Мобіл...
11.04.2025 13:40 21347 0 Суспільство

Повторна мобілізація: коли ТЦК може так вчинити
Звільнені зі Збройних сил України (ЗСУ) ...
12.04.2025 01:31 22205 0 Суспільство

Трамп ставить ультиматум Кремлю: мир в Україні або...
Президент США Дональд Трамп закликав Рос...
13.04.2025 00:38 62313 0 Влада