1. Новини Закарпаття
  2. >

Тіло розчленували: рештки відомої моделі виявили у будинку, який раніше орендував її колишній свекор

26.02.2023 09:36 Кримінал

У Гонконгу закінчилися пошуки однієї з найвідоміших моделей Еббі Чой, які велися з минулої середи.

У Гонконгу закінчилися пошуки однієї з найвідоміших моделей Еббі Чой, які велися з минулої середи.

Тіло дівчини знайшли у розчленованому вигляді у будинку в селищі Лунг Мей.

Про це пише британський національний мовник.

За підозрою у вбивстві затримано колишнього чоловіка молодої моделі та трьох його родичів - матір, батька та старшого брата колишнього чоловіка. Тіло дівчини знайшли у будинку, який раніше орендував свекор вбитої. Поліцейські в будинку виявили дві ноги Еббі Чой у холодильнику, а також посвідчення особи жертви, її кредитні картки та інші речі. Голови, тулуба та рук жертви одразу не знайшли, проте пізніше в будинку побачили каструлі з тушкованим м'ясом, які, ймовірно, містять людські тканини. Там же знайшли і знаряддя для розчленування: м'ясорубки, бензопили, плащі та маски.

Фото моделі

Колишнього чоловіка моделі було затримано на набережній у Тунг Чунзі в суботу, 25 лютого, при спробі втечі з Гонконгу на човні. "Ми вважаємо, що жертва і сім'я її колишнього чоловіка мали багато фінансових суперечок, пов'язаних з величезними сумами", - заявив суперінтендант поліції Алан Чанг.

Низка видань зазначає, що свекор Еббі, батько її колишнього чоловіка був замовником убивства (він у минулому працював у поліції). Поліція описує вбивство як "навмисне" і "добре сплановане". Дівчина планувала продати свій будинок вартістю понад 12 млн. доларів США.

Читайте на ГК:16-річний вбивця: посеред уроку учень вбив вчительку
Читайте на ГК:У Туреччині знову стався потужний землетрус
Читайте на ГК:МЗС Молдови закликає Росію вивести свої війська з Придністров’я