1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Агресивна росіянка відкусила палець жінці в Таїланді (ФОТО 18+)

205

Варвара кидалася і на собаку британки, але тварині шкоди не завдала.

Агресивна росіянка відкусила палець жінці в Таїланді (ФОТО 18+)

Про надзвичайну подію із посиланням на німецький Bild пише британська The Daily Mail

Повідомляється, що на жертву, яку німецькі ЗМІ назвали Анджеліною Х, під час її відпустки на острові Ко Панган  у Таїланді, напала російська туристка Варвара Г.

Суперечка між ними, буцімто, виникла довкола того, хто буде користуватися безкоштовним кріслом-мішком на пляжі.

Саме під час з’ясування стосунків 32-річна росіянка Варвара накинулася на 42-річну британку та відкусила Анджеліні кінчик її середнього пальця.

Подруга Анджеліни, колишня німецька фехтувальниця Моніка Созанська, 39 років, була з нею під час цієї сутички й описує її як «щось із фільму жахів».

Моніка каже, що вони з Анджеліною шукали вільне місце на тайському пляжі, коли побачили порожнє крісло-мішок біля пари, яка відпочивала поряд.

Німкеня, яка брала участь у літніх Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні, розповіла газеті Bild:

«Було 13:30 в суботу, коли ми з собакою Анджеліни шукали місце в пляжному клубі «Ко Рахам», щоб насолодитися свіжим кокосом.

«Тоді ми помітили вільний мішок біля молодої пари».

За словами Моніки, ситуація загострилася, коли Варвара Г. відхилила прохання Анджеліни скористатися вільним «кріслом».

Анджеліні дозволили взяти лежанку з собою лише після того, як втрутився офіціант.

Саме тоді, за словами німкені, Вавара Г. й накинулася на Анджеліну та напала на її собаку.

Перший раз британка змогла відбитися.

«Анджеліна вдарила росіянку в лоб. Та ненадовго зникла, однак повернулася до нас ще лютішою. Вона схопила Анджеліну за руку і раптом вкусила її.Після чого виплюнула відкушену фалангу й усміхнулася.Кров просто бризнула фонтаном з того пальця. Це було як щось із фільму жахів».

Поки Моніка Созанська намагалася викопати кінчик пальця з піску і втішити свою скам’янілу подругу, росіянка та її напарник, ім’я якого не називають, спробували втекти. Їх, правда, зупинила поліція, яка була неподалік.

Варвара Г. мала при собі лише фотографію свого паспорта, тож поліцейські сказали їй принести документи з готелю до місцевого відділку.

Але пара просто втекла літаком до сусідньої Малайзії.

Британку ж терміново доставили в лікарню на сусідньому острові Самуї та незабаром  доправили до Великої Британії для того, щоб спробувати врятувати пальця

Як каже Моніка:

«Зараз лікарі намагаються врятувати палець і уникнути ампутації за допомогою спеціальної процедури, яка називається обгортанням».

При цьому, професор стоматології Флоріан Бойер з лікарні Шаріте в Берліні в коментарі для Bild пояснив, що людські зуби, особливо передні, взагалі-то не створені для таких навантажень, як відкушування пальців.

Тож на його думку, росіянці її ескапада теж не минулася безболісно.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber