1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті місцеву мешканку засуджено за колабораціонізм

26.01.2023 18:08 Кримінал

Закарпатку засудили за колабораціонізм та на 10 років позбавили права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Закарпатку засудили за колабораціонізм та на 10 років позбавили права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

За публічного обвинувачення прокурора Свалявського відділу Мукачівської окружної прокуратури мешканку району засуджено за колабораціонізм (ч. 1 ст. 111-1 КК України) та на 10 років позбавлено права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Про це сьогодні, 26 січня, повідомили у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.

Уклавши з прокурором угоду про визнання винуватості, жінка підтвердила, що публічно заперечувала здійснення РФ збройної агресії проти України та закликала підтримувати дії держави-агресора. При цьому робила це в присутності військовослужбовців та поліцейського офіцера громади.

Зауважимо, що з 24 лютого 2022 року в Закарпатській області за фактами колабораційної діяльності зареєстровані 52 кримінальні провадження, з них 13 скеровані до суду.

Вступ вироку В законну силу очікується.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Читайте на ГК:На Закарпатті згоріла двоповерхова будівля (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті виявили сказ у собаки: подробиці
Читайте на ГК:На Закарпатті жінка публічно закликала підтримувати РФ