1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Бізнес на мільярд форинтів: українці створили нелегальне підприємство неподалік Закарпаття (ВІДЕО)

23.01.2023 16:55 Кримінал

В Угорщині виявили тютюнову фабрику, замасковану під склад. Правоохоронці вилучили 16 мільйонів штук сигарет нелегального виробництва.

В Угорщині виявили тютюнову фабрику, замасковану під склад. Правоохоронці вилучили 16 мільйонів штук сигарет нелегального виробництва.

Національне податкове та митне управління (NAV) повідомило MTI в суботу, що фабрика завдала значних фінансових збитків, вартість конфіскованих сигарет становить близько 1 мільярда форинтів, а вартість машинних ліній становить кілька мільярдів форинтів. Слідчі затримали та допитали в якості підозрюваних п'ятьох громадян України, чотирьох чоловіків і одну жінку.

За інформацією підрозділу дислокації NAV Merkur сигарети вилучено до остаточного пакування. У старій, покинутій складській будівлі, майже непомітній зовні, день і ніч працювали сучасні машинні лінії на околиці Дебрецена. Професійно змонтована електромережа, прихована вентиляція, світло-звукоізоляція, унікальний агрегатор, що працює в окремому приміщенні, забезпечили непомітність виробництва.

Дії Генерального управління боротьби зі злочинністю NAV запобігли потраплянню партій з сигаретної фабрики на чорний ринок, оскільки лише за кілька місяців було приборкано нелегальне виробництво сигарет. Спільною роботою понад сотні оперативників, патрульних та спецназівців нелегальну фабрику вдалося викрити.

Читайте на ГК:Затримали й українців: в Угорщині накрили нелегальну тютюнову фабрику
Читайте на ГК:Угорщина хоче виключити девʼятьох росіян із санкційного списку ЄС
Читайте на ГК:Мер Будапешта заявив про моральний обов'язок угорців перед Україною (ВІДЕО)