1. Новини Закарпаття
  2. >

Торгувала гуманітаркою: на Заході України судитимуть депутатку (ФОТО)

15.01.2023 15:32 0 Кримінал
 

На Буковині судитимуть депутатку міськради та її чоловіка, які продали гумдопомогу та привласнили благодійні гроші

Чернівецька обласна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно депутатки однієї з міських рад Чернівецького району та її чоловіка за фактами незаконного використання гуманітарної допомоги та підроблення офіційних документів.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

За даними слідства, депутатка разом зі своїм чоловіком з метою одержання прибутку незаконно продали гуманітарну допомогу, а також налагодили схему систематичного привласнення благодійних коштів, які надходили до очолюваної ними громадської організації.

У травні минулого року подружжя ввезло на територію України як гуманітарну допомогу транспортний засіб марки «Volkswagen LT28». Достовірно знаючи про його цільове призначення та заборону продажу гумдопомоги, вони «передали» автівку волонтеру за 4 500 доларів США. Після одержання неправомірних коштів їх викрили правоохоронці.

Крім того, встановлено, що з квітня по липень 2022 року особи привласнили близько 230 тисяч гривень безповоротної фінансової допомоги. Вказані кошти поступили на рахунок громадської організації, яку вони незаконно очолили ще у 2017 році за підробленими документами.

Встановлено, що шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до протоколів загальних зборів громадської організації та реєстру присутніх на зборах осіб, депутатка спільно зі своїм чоловіком «обрали» себе її керівниками, а на основі підроблених документів провели відповідні реєстраційні дії без відома інших членів організації.

Нагадаємо, Чи можуть повторно вручити повістку: відповідь юриста 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Чи можуть повторно вручити повістку: відповідь юриста
Читайте на ГК:Сидітимуть без світла: ліміти електроенергії знижено по всій країні
Читайте на ГК:Стало відомо, як військовозобов'язаних українців будуть приймати на роботу