1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті прикордонник вдарив офіцера та погрожував спалити його авто

04.01.2023 11:58 Кримінал

У Хусті Закарпатської області прикордонника засудили за погрози офіцеру.

У Хусті Закарпатської області прикордонника засудили за погрози офіцеру.

Про це стало відомо з вироку місцевого суду за ч.4 ст. 405 КК.

Вісімнадцятирічного хлопця призначили на посаду  молодшого інспектора з виконанням функцій кухаря. Хлопця відправили до ВІПС «Велятино», пише редакція 368.media.

У вересні 2022 року лейтенант розбудив хлопця та зобов’язав його вибути до медичного закладу для проведення медичного освідування на предмет виявлення факту перебування останнього в стані алкогольного сп’яніння.

Прокинувшись, старший солдат прослідував до кімнати для умивання, на законні вимоги офіцера поводив себе агресивно. Надалі він провокував конфлікт, штовхався, виражався нецензурно на адресу лейтенанта.

Прикордонник  вдарив кулаком офіцера у щелепу та зачепив пальцями правої руки його ротову порожнину. Також він пригрозив підпалити авто, який перебуває у користуванні лейтенанта. Йому повідомили підозру за ч.4 ст. 405 КК.

Обвинувачений у суді, надав пояснення, у яких підтвердив обставини вчинення злочину. Він вжив літр домашнього вина та поводив себе неадекватно. Він кається та просить вибачення у потерпілого.

Постраждалий офіцер заявив, що він отримав від старшого зміни доповідь про перебування солдата у стані алкогольного сп’яніння. Він спав у приміщенні. Лейтенант розбудив обвинуваченого та зобов`язав останнього вибути до медичного закладу для проведення медичного освідування на предмет виявлення факту перебування останнього в стані алкогольного сп’яніння.

Прокинувшись, старший солдат поводив себе агресивно, провокував конфлікт, штовхався, виражався нецензурно. В ході конфлікту обвинувачений  лежачи на землі, оскільки він намагався натягти йому кайданки, своєю правою рукою наніс удар у щелепу та зачепив пальцями правої руки його ротову порожнину, а також здійснив погрозу знищенням, шляхом підпалу автомобіля, який перебуває у його користуванні.

Чоловіка визнали винним за ч.4 ст.405 КК. Йому призначили покарання у вигляді п`яти років позбавлення волі. Проте щодо каяття хлопця, то йому призначили іспитовий термін у три роки. 

Читайте на ГК:Закарпатець жорстоко помстився односельцю та вщент спалив його авто (ФОТО)
Читайте на ГК:Ховався у палаючому будинку: на Хустщині чоловік злякався рятувальників
Читайте на ГК:Вогонь миттєво охопив авто: у Хусті загорілося таксі (ФОТО)