На Одещині викрили чоловіка, який вдавав багатодітного батька, щоб незаконно перетнути кордон.

У пункті пропуску Рені 35-річний громадянин України пред’явив свідоцтва про народження на трьох дітей.
"Як виявилося, документ доньки мандрівника – справжній, а свідоцтва її молодших братиків-близнюків – високоякісна фальшивка, розпізнати яку вдалося за допомогою технічних засобів прикордонного контролю", – повідомили у Держприкордонслужбі.
Чоловік зізнався, що документи на вигаданих синів придбав у знайомого за $3 тис., а дочка залишилась в Україні з дідусем.
Про цей факт прикордонники повідомили співробітникам Нацполіції, вирішується питання щодо початку кримінального провадження за використання завідомо підроблених документів (ст. 358 ККУ).
Нагадаємо, Несправедливі відключення світла: перевірки обленерго виявили майже 200 порушень у роботі графіків
Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм
Читайте на ГК:Несправедливі відключення світла: перевірки обленерго виявили майже 200 порушень у роботі графіківЧитайте на ГК:Кабмін озвучив погані новини для працівників освіти
Читайте на ГК:Як користуватися генератором, щоб не було пожежі: в МВС дали інструкцію