1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

"Улов" — 10 тис. пачок цигарок: митники виловили у Тисі матрац із сигаретами (ВІДЕО)

01.11.2022 19:38 Кримінал

Угорські митники виловили у Тисі матрац з українськими контрабандними сигаретами виробництва Винниківської фабрики.

Угорські митники виловили у Тисі матрац з українськими контрабандними сигаретами виробництва Винниківської фабрики.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», співробітники Національної податкової та митної служби Угорщини виловили у річці Тиса на кордоні з Україною гумовий матрац із 10 тис. пачок контрабандних цигарок ТМ «Compliment», виготовлених на «Винниківській тютюновій фабриці» (Львівська обл.).

Відповідне відео з матрацом, на якому дрейфує близько 10 тис. пачок цигарок, оприлюднено на сайті угорської митниці.

Згідно з повідомленням, матрац удалося витягнути на берег за допомогою човна митної служби Угорщини. Загальну вартість контрабандної партії оцінено в HUF21 млн (1,9 млн грн).

Крім того, Національній податковій та митній службі Угорщини вдалося затримати контрабандну партію цигарок під ТМ «Lifa» на 17 тис. пачок загальною вартістю HUF28 млн (2,5 млн грн).

ТМ «Lifa» та «Compliment» належать українській компанії «Marvel International Tobacco Group», виробництво якої здійснюється на Винниківській тютюновій фабриці.

Як повідомлялося з посиланням на дослідження інституту «Kantar Україна» за вересень 2021 року, 62 % тютюнових виробів, які нелегально реалізуються в Україні як експортна або Duty Free-продукція, мають позначку виробництва Винниківської тютюнової фабрики та марковані як не призначені для продажу всередині країни.

Читайте на ГК:У Польщі п’яний українець збив на смерть жінку і протаранив три автомобілі
Читайте на ГК:Стало відомо, наскільки довго триватиме надзвичайний стан в Угорщині
Читайте на ГК:У Будапешті Мальтійська служба допомоги Угорщини надає підтримку 150 сім’ям переселенців з України (ВІДЕО)