1. Новини Закарпаття
  2. >

"Мають спільну мету": чоловіки з різних регіонів їдуть на Закарпаття, щоб незаконно потрапити до ЄС (ФОТО)

18.09.2022 10:31 Кримінал

В рамках оперативно-профілактичних заходів «Рубіж - 2022» минулої доби прикордонники Мукачівського загону попередили 4 спроби порушення державного кордону.

В рамках оперативно-профілактичних заходів «Рубіж - 2022» минулої доби прикордонники Мукачівського загону попередили 4 спроби порушення державного кордону.

Про це повідомляє Пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

У результаті чого затримали 7 громадян України, які намагались незаконно перетнути держрубіж. Усі затримані належать до категорії військовозобов’язаних, яким на період дії воєнного стану обмежено виїзд за кордон.

Найбільшу групу ухилянтів з п'яти осіб чоловічої статі, затримали прикордонники відділу «Яблунівка». Найстаршому із них 37 років, наймолодшому – 26. Двоє із затриманих закарпатці, мешканці с. Іза та с. Мастриця, решта прибули у прикордоння з різних регіонів України: один з м. Макіївка Донецької області, один з м. Дергачі, Харківської області, а один з с. Великий Кунинець, що на Тернопільщині.

Ще одного ухилянта з Луганщини зупинили неподалік від кордону військовослужбовці відділення «Великий Бичків». А військовослужбовці відділу прикордонної служби «Лужанка» припинили спробу незаконного перетину кордону мешканцем с. Розлюти, що на Чернігівщині.

На усіх затриманих складено протоколи про вчинені ними адмінправопорушення, справи скеровано до суду.

Нагадаємо, Румунський ексміністр публічно виступив за поділ України

Читайте на ГК:Чорний день пекла: війна продовжує розділяти закарпатські родини
Читайте на ГК:"Людей косила чорна смерть": таємниці поховань на закарпатському цвинтарі й пошесть чуми
Читайте на ГК:Тумани та майже без дощів: синоптик розповіла, якою буде погода цього тижня (ВІДЕО)