1. Новини Закарпаття
  2. >

"Дітваки накупляли моторки і ганяють як урваті": поліцейські зафіксували понад 300 порушень ПДР водіями мототранспорту /ФОТО

25.07.2022 12:41 Кримінал

Протягом тижня на Закарпатті поліцейські склали 355 адмінматеріалів за порушення ПДР водіями мототранспорту.

Протягом тижня на Закарпатті поліцейські склали 355 адмінматеріалів за порушення ПДР водіями мототранспорту.

Так, протягом минулого тижня працівники поліції перевірили 715 кермувальників мототранспорту та зафіксували 355 порушень ними ПДР.

Також від порушників вилучено та поміщено на арештмайданчик 115 транспортних засобів.Кількість складених адмінпротоколів у розрізі районів: Берегівський район – 101, Рахівський район – 78, Ужгородський – 61, Хустський район – 51, Мукачівський район – 47, Тячівський район – 17.

Серед найбільш поширених порушень фіксуються такі, як порушення правил користування мотошоломами (ч. 5 ст. 121 КУпАП), керування транспортним засобом, не зареєстрованим в установленому порядку (ч. 6 ст. 121 КУпАП) та керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила їх для перевірки (ч.2 ст. 126 КУпАП).

У випадках, коли на порушенні було спіймано неповнолітніх, до відповідальності за неналежне виховання притягувалися їхні батьки. Всі складені адмінматеріали правоохоронці скерували до суду. Робота у цьому напрямку продовжується і надалі.

Про це повідомила Поліція Закарпатської області.

Нагадаємо, "Ганяють і їздять без документів": на Закарпатті поліцейські будуть частіше зупиняти мотоциклістів.