1. Новини Закарпаття
  2. >

"Небезпечний TikTok":Закарпатець отримав два роки умовно за поширення відео з технікою ЗСУ

13.07.2022 11:59 Кримінал

Самбірський міськрайонний суд Львівської області визнав винним мешканця Закарпаття.

Самбірський міськрайонний суд Львівської області визнав винним мешканця Закарпаття.

Як повідомляє Zaxid. net.,суд призначив йому два роки іспитового терміну.

Як вказано у матеріалах справи, 19 квітня уродженецьа Закарпаття,побачив біля Самбора на трасі Бісковичі – Самбір українську військову техніку, що перевозила озброєння та військових ЗСУ. Він вирішив зняти пересування техніки на відеокамеру свого телефона.

Цього ж дня він виклав відео у соцмережу TikTok із написом «Самбир» та значком українського прапора. Зараз це відео видалене з акаунта винуватця.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 114-2 ККУ (поширення інформації про переміщення ЗСУ у відкритому доступі в умовах воєнного стану). В суді винуватець свою провину визнав і вчиненому розкаявся.

7 липня суддя Самбірського міськрайонного суду визнав "відеографа" винним у незаконному поширенні відео пересування військової техніки та призначив йому 5 років позбавлення волі. Однак від відбування покарання його звільнили, призначивши 2 роки іспитового терміну.

Впродовж цього часу він має періодично реєструватися в органах пробації та повідомляти про зміну місця проживання. Цей вирок можна оскаржити в апеляційному суді.

Нагадаємо, СБУ "накрила типографію" де підробляли довідки про непридатність до армії /ФОТО.