1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

"Небезпечний TikTok":Закарпатець отримав два роки умовно за поширення відео з технікою ЗСУ

232
Кримінал Закарпаття

Самбірський міськрайонний суд Львівської області визнав винним мешканця Закарпаття.

"Небезпечний TikTok":Закарпатець отримав два роки умовно за поширення відео з технікою ЗСУ

Як повідомляє Zaxid. net.,суд призначив йому два роки іспитового терміну.

Як вказано у матеріалах справи, 19 квітня уродженецьа Закарпаття,побачив біля Самбора на трасі Бісковичі – Самбір українську військову техніку, що перевозила озброєння та військових ЗСУ. Він вирішив зняти пересування техніки на відеокамеру свого телефона.

Цього ж дня він виклав відео у соцмережу TikTok із написом «Самбир» та значком українського прапора. Зараз це відео видалене з акаунта винуватця.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 114-2 ККУ (поширення інформації про переміщення ЗСУ у відкритому доступі в умовах воєнного стану). В суді винуватець свою провину визнав і вчиненому розкаявся.

7 липня суддя Самбірського міськрайонного суду визнав "відеографа" винним у незаконному поширенні відео пересування військової техніки та призначив йому 5 років позбавлення волі. Однак від відбування покарання його звільнили, призначивши 2 роки іспитового терміну.

Впродовж цього часу він має періодично реєструватися в органах пробації та повідомляти про зміну місця проживання. Цей вирок можна оскаржити в апеляційному суді.

Нагадаємо, СБУ "накрила типографію" де підробляли довідки про непридатність до армії /ФОТО.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber