1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті чоловік намагався ввезти контрабандою дорогу брендову колекцію з Венеції

20.06.2022 18:22 Кримінал

На кордоні чоловік намагався ввезти в країну незадекларований товар вартістю понад півмільйона гривень.

На кордоні чоловік намагався ввезти в країну незадекларований товар вартістю понад півмільйона гривень.

Про це повідомляють на сторінці Закарпатської митниці.

"Одяг, взуття та аксесуари відомих торгових марок водій автобуса вирішив завезти на митну територію України тишком-нишком "червоним коридором" під виглядом особистих речей",  – йдеться в повідомленні. 

Відомо, що під час проходження митного контролю 19 червня на посту "Тиса" 24-річний тернополянин обрав "червоний коридор", де необхідно задекларувати увесь імпортний товар. Однак чоловік вніс у декларацію лише особисті речі вагою 800 кг та заперечив, що переміщує будь-який інший товар, в тому числі такий, який підлягає сплаті податків.

Після перевірки автобуса інспектори виявили у багажному відсіку для інструментів коробки з товаром відомих брендів, зокрема "Louis Vuitton", "NIKE", "FENDI", "GUCCI" тощо.  Орієнтовна вартість виявленого товару, за ціною в інтернет мережі, сягає понад півмільйона гривень.

Зі слів чоловіка, товар передала йому знайома у Венеції для доставляння у Тернопіль за винагороду. Прикордонники зазначили, що на перевізника складено протокол щодо порушення порядку проходження митного контролю. Увесь незадекларований товар відправили на склад митниці, його подальшу долю вирішить суд.

Також повідомляємо, підглянули на Закарпатті: виявлено контрабандний тунель на кордоні двох країн / ВІДЕО