1. Новини Закарпаття
  2. >

Підглянули на Закарпатті: виявлено контрабандний тунель на кордоні двох країн / ВІДЕО

14.06.2022 16:51 Кримінал Лайт

Секретний тунель, який цілком міг використовуватися для контрабанди, знаходився на глибині під землею понад 17 метрів.

Секретний тунель, який цілком міг використовуватися для контрабанди, знаходився на глибині під землею понад 17 метрів.

ДКНБ Киргизстану у взаємодії зі спецслужбами службами Узбекистану 4 червня виявили під бетонним покриттям господарської будівлі житлового будинку тунель, що зв’язує підземним переходом Киргизьку Республіку та Республіку Узбекистан. Це сталося в Кара-Суу області, повідомляє knews з посиланням ДКНБ.

Встановлено, що глибина тунелю становить 17,5 метра заввишки, вхід у тунель – 1,80 метра, а ширина 70–80 см. При цьому від входу до Киргизії до виходу в Узбекистані приблизно 155 метрів.

Наразі проводяться відповідні слідчі заходи щодо встановлення осіб, причетних до протиправних дій з використанням даної споруди.

Тим часом останнім часом це вже не перший знайдений тунель на кордоні з Узбекистаном. Ще один схожий ДКНБ 20 травня виявили теж у Кара-Суйському районі Ошської області (від його входу до лінії кордону – 40 метрів, від входу до виходу 270 метрів).

За даними спецслужби, господар ділянки, де було виявлено тунель, знаходиться у психіатричній лікарні – для перевірки його на осудність призначено повторну психіатричну експертизу.
Зазначимо, на кордоні Киргизії та Узбекистану існує 15 контрольно-пропускних пунктів. Протяжність кордону між двома державами становить 1378 км.

Нагадаємо, раніше Закарпаттям прозвучав гучний скандал внаслідок виявлення у приватному дворі на околиці Ужгорода контрабандного тунелю, який вів до Словаччини. До слова, виявили його саме словацькі правоохоронці.

Читайте на ГК:Чехія витратила на українських біженців майже 300 млн євро
Читайте на ГК:Стала відома причина смерті Шатунова
Читайте на ГК:Лідери ЄС збираються на саміт – Україна в центрі уваги