1. Новини Закарпаття
  2. >

«Закарпаттяенергозбут» попереджають про шахраїв

09.06.2022 15:55 Кримінал ВАЖЛИВО

Споживачів електроенергії про зловмисників в мережі.

Споживачів електроенергії про зловмисників в мережі.

Із зверненням до споживачів звернулася сьогодні адміністрація ТОВ «Закарпаттяенергозбут».

Шановні споживачі! ТОВ «Закарпаттяенергозбут» інформує, що в окремих районах Закарпатської області (зокрема, на Тячівщині) зловмисники з метою наживи розсилають SMS через месенджер Viber нібито з інформацією про заборгованість та пропозицією оплатити її за конкретним посиланням. Наприклад, це такого типу повідомлення: «Шановний клієнте! Інформуємо, що за о/р 13021/00004516 сума до сплати за спожиту електроенергію складає 123.84 грн. Ваші своєчасні розрахунки дуже важливі для забезпечення електропостачання в період воєнного стану. Сплачуйте прямо зараз за посиланням». 

Відрізнити вказані шахрайські повідомлення від інформації, що розсилається ТОВ «Закарпаттяенергозбут» своїм споживачам можна за такими ознаками:

1. Зміст повідомлення. Повідомлення ТОВ «Закарпаттяенергозбут» містять інформацію такого характеру : «Шановний клієнте, станом на 01.06.2022 року сума за спожиту електричну енергію за Вашим ОР 2300XXXXX становить 512.4 грн. Здійснювати оплату за спожиту електроенергію Ви можете без комісії та не виходячи з дому за допомогою онлайн сервісів, які розміщені на офіційному сайті ТОВ «Закарпаттяенергозбут» за посиланням https://zakarpatzbut.energy/pobutovim-spozhivacham/oplata-onlain»

2. Посилання в тексті повідомлення. Зверніть увагу: ТОВ «Закарпаттяенергозбут» надає посилання на свій сайт, на свої електронні сервіси, а не на невідомі посилання

3. Підтверджена назва компанії. Так, у Viber при розсилці повідомлення біля назви компанії буде яскрава блакитна галочка, що означає – інформація достовірна, перевірена та справді від вашого постачальника!

 З огляду на такі дії зловмисників просимо з особливою ретельністю перевіряти реквізити, за якими ви перераховуєте кошти за оплачену електроенергію, щоб не сплатити їх на невідомі рахунки, з яких потім повернути платіж буде неможливо, і у вас через це виникне заборгованість перед ТОВ «Закарпаттяенергозбут»!  

Нагадаємо, В Ужгороді вчителі фізкультури, психолог та лікар спортивної медицини провели заняття для дітей

Читайте на ГК:На Закарпатті проти ночі повітряна тривога
Читайте на ГК:"Привіт з Мукачева": у мережі показали, як закарпатці гатять по окупантах (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Румунія і Угорщина продовжили термін вантажних перевезень без дозволів

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська