1. Новини Закарпаття
  2. >

Ушкоджені або вщент зруйновані окупантами вже щонайменше 116 релігійних споруд у щонайменше 13 областях України

08.05.2022 13:55 Кримінал

Злочинні атаки російських військ руйнують християнські храми та інші святині релігійних спільнот України: з 24 лютого зазнали руйнувань уже щонайменше 116 споруд духовного значення

Злочинні атаки російських військ руйнують християнські храми та інші святині релігійних спільнот України: з 24 лютого зазнали руйнувань уже щонайменше 116 споруд духовного значення

Злочинні атаки російських військ руйнують християнські храми та інші святині релігійних спільнот України: з 24 лютого зазнали руйнувань уже щонайменше 116 споруд духовного значення (не враховуючи прилеглих будівель) у щонайменше тринадцяти областях України: Київській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Сумський, Харківській, Херсонській та Чернігівській.

Переважна більшість із них (91 зі 116) ‒ православні храми. Руйнувань зазнали також католицькі та протестантські церкви, мечеті, синагоги, релігійні освітні заклади та важливі адміністративні будівлі релігійних організацій.

Найбільше об’єктів, що зазнали руйнувань внаслідок вторгнення рф в Україну, на сьогодні виявлено в Донецькій, Київській і Харківській областях (щонайменше 20 у кожній з них). Відповідно, у цих трьох областях понад половина з усіх зафіксованих нині випадків ушкоджень сакральних споруд України.

Повідомила Держслужба України з етнополітики та свободи совісті.

Нагадаємо, Загроза удару: по яких закарпатских містах може поцілити ненаситний агресор

Читайте на ГК:Окупанти напиваються та влаштовують перестрілки між собою- СБУ (ВІДЕО)
Читайте на ГК:«Я була обурена»: Астаф'єва обматюкала проросійського коміка (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:Окупанти обстріляли колону з авто на Харківщині: четверо людей згоріли живцем (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська