1. Новини Закарпаття
  2. >

Двоє ірландців принесли мертвого чоловіка до поштового відділення, щоб отримати за нього пенсію

26.01.2022 12:49 Кримінал

В ірландському місті Карлоу двоє чоловіків намагалися отримати пенсію замість померлої людини, тіло якої вони принесли з собою до поштового відділення.

В ірландському місті Карлоу двоє чоловіків намагалися отримати пенсію замість померлої людини, тіло якої вони принесли з собою до поштового відділення.

Про це пишуть Independent.ieInsider та The Irish Times.

Історія почалася з того, що зранку один зі злочинців прийшов до поштового відділення і намагався отримати пенсію від імені літнього чоловіка. Проте співробітник повідомив йому, що для передавання грошей пенсіонер має бути присутній особисто.

Пізніше того ж дня чоловік повернувся до відділення з двома іншими людьми: ті принесли тіло пенсіонера і знову спробували отримати його гроші.

Втім, працівники одразу помітили щось дивне, тому пенсію не видали, а натомість викликали охорону та зателефонували до екстрених служб. Злочинці кинули тіло і втекли з місця подій.

Швидка допомога з’ясувала, що загиблий був 60-річним місцевим жителем, а пізніше поліція встановила, що злочинці та мертвий чоловік таки справді були знайомими.

Читайте на ГК:"Вашу Батьківщину хочуть відібрати!": українців у всьому світі закликають об'єднуватись (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В мережі показали масштабний мітинг у Празі на підтримку України (ВІДЕО)
Читайте на ГК:«Twitter, Youtube та Instagram»: В Росії не працюють деякі соцмережі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська