1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Ужгородщині четверо колишніх депутатів відповідатимуть перед судом: причини

24.01.2022 17:55 Кримінал

Великоберезнянським відділом Ужгородської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальні акти щодо чотирьох осіб за фактом неподання суб’єктом декларування декларації про доходи.

Великоберезнянським відділом Ужгородської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальні акти щодо чотирьох осіб за фактом неподання суб’єктом декларування декларації про доходи.

Усі вони – колишні депутати однієї із сільських рад на Ужгородщині. Повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

У ході слідства встановлено, що вказані особи вчасно не подали щорічні декларації за 2020 рік. Після припинення депутатських повноважень і фактичного звільнення з посад вони не заповнили й не подали відповідні декларації на офіційному вебсайті НАЗК. Не зробили цього й після повідомлення їм про підозру у вчиненні злочину. При цьому усі необхідні умови й технічні можливості для цього в обвинувачених були.

Зауважимо, що відповідні зміни щодо повернення кримінальної відповідальності за умисне неподання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, набули чинності наприкінці 2020 року. Наразі за це законодавством передбачена відповідальність у виді штрафу (до 51 тис. грн), або до 240 годин громадських робіт, або до 2 років обмеження волі, або позбавлення волі строком на 1 рік, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо, У Львові затримали злодія, який вкрав із кабінету судді 120 тис. доларів

Читайте на ГК:На Закарпатті медики врятували життя 32-річному переселенцю (ФОТО)
Читайте на ГК:Є всі умови: на Березнянщині приймають біженців у міні-хостелі, який зробили у соціальному магазині (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті двоє зловмисників зупиняли автомобілі та вимагали в людей гроші (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська