1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

ДП «Берегівське лісове господарство» сплатить понад 200 тис. грн штрафу: відомо, за що

18.11.2021 22:50 Кримінал

Суд у повному обсязі задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Закарпатській області про стягнення за незаконну рубку.

Суд у повному обсязі задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Закарпатській області про стягнення за незаконну рубку.

Суд задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Закарпатській області до ДП «Берегівське лісове господарство» про стягнення збитків в сумі 205 251 гривень за порушення лісового законодавства.

Ще минулого року Інспекція перевірила додержання вимог природоохоронного законодавства державним підприємством «Берегівське ЛГ» та зафіксувала порушення, а саме: незаконну рубку дерев. Відповідно до затверджених такс було проведено розрахунок завданої шкоди.

На сьогодні лісгосп вже сплатив добровільно частину нарахованих збитків в сумі 136 582 гривень. Але невідшкодованими залишались 205 252 гривень шкоди, за примусовим стягненням яких Інспекція змушена була звернутись до суду.

Господарський суд Закарпатської області постановив стягнути на користь держави з ДП «Берегівське ЛГ» зазначені кошти. Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища надійдуть до Державного бюджету України та місцевих бюджетів.

Нагадаємо, Закарпатські поліцейські розшукали підозрюваного у підпалі автомобіля берегівця (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Закарпатські поліцейські розшукали підозрюваного у підпалі автомобіля берегівця (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Нова “Сім’я” з’явилася на території лікарні в Берегові (ФОТО)
Читайте на ГК:Перша новорічна ялинка України – у Берегові (ФОТОФАКТ)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...