1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Побиття, грабежі, розбій, кермування без прав та крадіжки: що відомо про злочини, скоєні дітьми, в Мукачеві

27.10.2021 12:00 Кримінал ВАЖЛИВО Голос Карпат

У Мукачівській громаді зафіксували 31 кримінальне правопорушення, що скоїли діти.

У Мукачівській громаді зафіксували 31 кримінальне правопорушення, що скоїли діти.

Із загальної кількості дітей, на час вчинення ними злочинів, 2 - учні загальноосвітніх навчальних закладів, 1 - студент вишу, 8 - навчаються у закладах професійно-технічної освіти, 4 - не навчається; 10 неповнолітніх виховуються у неповних багатодітних сім'ях, 3 у повній родині, 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, знаходяться на повному державному утриманні за місцем навчання.
Згідно з інформацією Мукачівського районного управління поліції за дев'ять місяців 2021 року спостерігається незначний  ріст дитячої злочинності. А саме, дітьми скоєно 31 кримінальне правопорушення, тоді як за аналогічний період 2020 року - 30, повідомили в Службі у справах дітей Мукачівської міськради.

Як зазначається, 15 підлітків вчинили 25 крадіжок, 1 грабіж, 3 розбої, 1 порушення правил безпеки або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, 1 умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження. Неповнолітній мешканець Кольчинської територіальної громади скоїв 10 крадіжок, один підліток вчинив 8 злочинів, ще один - два злочини. Двоє підлітків, які перебували на обліку в органах пробації на випробувальному терміні, вчинили повторно кримінальні правопорушення.

Водночас повідомляється, що з метою профілактики злочинності та правопорушень серед дітей службою у справах дітей Мукачівської міської ради проведено профілактичні заходи з дітьми, які скоїли злочини, їх батьками та законними представниками, взято участь у судових засіданнях. Вирішено питання організації виховної та профілактичної роботи за місцем навчання та залучення трьох дітей ромської національності до навчання. Всіх батьків притягнуто до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, на Закарпатті взято під варту пакистанця за сприяння у переправленні нелегалів через кордон

Читайте на ГК:На Закарпатті взято під варту пакистанця за сприяння у переправленні нелегалів через кордон
Читайте на ГК:Споруда зайнялася, поки спали господарі: подробиці пожежі в селі на Мукачівщині (ФОТО)
Читайте на ГК:Дівчина з двома молодиками скоїли зухвалий злочин в середмісті Мукачева (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...