1. Новини Закарпаття
  2. >

За рік закарпатські митники конфіскували тисячі психотропно-наркотичних речовин

26.10.2021 15:10 Кримінал

За січень-вересень 2021 року в зоні діяльності Закарпатської митниці митники зафіксували 71 факт незаконного переміщення через кордон України наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

За січень-вересень 2021 року в зоні діяльності Закарпатської митниці митники зафіксували 71 факт незаконного переміщення через кордон України наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

У пресслужба Закарпатської митниці повідомили, що найчастіше до незаконного переміщення наркотичних засобів вдаються як наші співвітчизники, так й іноземці при перетині кордону, приховуючи від митного контролю в особистих речах або транспортних засобах.

Відповідно, до правоохоронних органів України направлено 71 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочинів, передбачених Кримінальним Кодексом України.

За виявленими фактами правоохоронними органами відкрито кримінальні провадження за статтями 305, 307, 309 Кримінального кодексу України.

Тож, із незаконного обігу вилучено: медичні препарати з вмістом психотропних речовин, наркотичні засоби, прекурсори.

Що стосується таких наркотичних засобів, як: канабіс, трамадол, кодеїн та ін, то вони внесені у Список №1 «Особливо небезпечні наркотичні засоби, обіг яких заборонено» Таблиці І, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2000 № 770.

«За фактами їх незаконного переміщення митницею направлено до СБУ повідомлення про злочин, за ознаками порушення ст.305 ККУ», - резюмує Олександр Сергійович, який курує напрямок боротьби з контрабандою у Закарпатській митниці.

Нагадаємо,На Виноградівщині у наркоторговця вилучили майже 300 кілограмів коноплі

Читайте на ГК:«Заборонити скорочення посад медичних працівників»,- пропозиція щодо реформування медицини Закарпаття
Читайте на ГК:Які вікові групи закарпатців вакцинуються від COVID-19 найактивніше
Читайте на ГК:Свята 26 жовтня 2021: цікаві факти, традиції, іменини

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...