1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Через забруднення довкілля у Перечині прокуратура вимагає відшкодування 14,7 млн грн збитків

04.10.2021 13:57 Кримінал

Наразі за цим позом Господарський суд Закарпатської області відкрив провадження у справі.

Наразі за цим позом Господарський суд Закарпатської області відкрив провадження у справі.

Закарпатська обласна прокуратура звернулася до суду з позовною заявою з метою відшкодування 14,7 млн грн шкоди, завданої внаслідок забруднення довкілля шкідливими речовинами в Перечині. Позов подано в інтересах держави в особі Перечинської міської ради та Державної екологічної інспекції у Закарпатській області до товариства з додатковою відповідальністю, - інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Підставою для пред’явлення позову стало неналежне виконання окремими посадовцями товариства посадових обов’язків, унаслідок чого допущено порушення вимог природоохоронного законодавства. Таким чином шкідливими для людей та довкілля хімічними речовинами (фенолами) забруднено ґрунтовий покрив земельної ділянки комунальної власності площею майже 4,7 га. Вказані обставини встановлено внаслідок розслідування кримінального правопорушення, процесуальне керівництво в якому здійснюють прокурори обласної прокуратури.

Наразі за цим позом Господарський суд Закарпатської області відкрив провадження у справі.


Нагадаємо, Ужгородська поліція відкрила кримінальне провадження щодо жорстокого вбивства 10-річної дівчинки п`яним вітчимом  

Читайте на ГК:«Пили із нього воду й ловили царську рибу»: чим запам’яталась одна із потужних водойм у селі на Перечинщині (ФОТО)
Читайте на ГК:Ароматні трофеї обліпили дерева у лісі на Перечинщині (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Від підприємства у Перечині вимагають відшкодування 14,7 млн грн збитків через шкоду довкіллю
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...