1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті викрили схему розкрадання бюджетних коштів: відомі деталі

10.09.2021 22:24 Кримінал ВАЖЛИВО

"Підзаробити" вирішили на постачанні медичного обладнання

Працівники відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Закарпатській області за результатами опрацювання відомостей, наданих ГУ Національної поліції в Закарпатській області, викрито схему привласнення державних коштів.

Встановлено, що одне з ТОВ за результатами процедури закупівлі медичного обладнання в  режимі реального часу без використання електронної системи закупівель уклало з Комунальним некомерційним підприємством угоду. Відтак здійснено постачання медичного обладнання вартістю 1 млн 470  тис. грн без застосування податкової пільги з податку на додану вартість, передбаченої  законами  України № 530-ІХ від 17 березня 2020 року та № 540-ІХ від 30 березня 2020 року. Це призвело до надмірних витрат бюджетних коштів в сумі 245 тис. грн.

Як зазначається, під час проведення слідчим управлінням ГУ Національної поліції в Закарпатській області досудового розслідування кримінального провадження, порушеного за ч.3 ст.191 КК України,  та в результаті вжиття відповідних додаткових заходів, ТОВ здійснило повернення коштів на користь КНП у розмірі суми ПДВ  245 тис. грн.

Читайте на ГК:На Закарпатті оголосили штормове попередження ІІ рівня небезпечності
Читайте на ГК:Ляшко відніс Закарпаття до "зони ризику" через коронавірус
Читайте на ГК:На Закарпатті вода в річках підніметься на 2 метри
загрузка...