1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Рахівську фірму оштрафували на 340 000 гривень за "розпил" на реконструкції амфітеатру

02.08.2021 18:55 Кримінал

Рахівська фірма отримала 340 тисяч гривень штрафу за розпил на реконструкції амфітеатру.

Рахівська фірма отримала 340 тисяч гривень штрафу за розпил на реконструкції амфітеатру.

Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «Квадробуд – БПВ» на 340 тис. грн за порушення конкуренції на тендері з реконструкції амфітеатру Рахова та інших закупівлях.

Нагадаємо, як повідомляли «Наші гроші. Львів», товариство вибороло перемогу щодо замовленням вартістю понад 2 млн грн, змагаючись із пов’язаним підприємцем. У публікації ми зазначили, що конкуренти ймовірно використовували одну техніку для підготовки своїх документів, бо на них була однакова пляма.

На момент публікації конкуренти таким чином зустрілись вже чотири рази. Після новини експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» надіслали звернення до Антимонопольного комітету.

Адмінколегія перевірила не лише закупівлю реконструкції амфітеатру, а й інші: реконструкцію місцевої площі, будівництво спортмайданчика, капремонт тротуарів. І з’ясувала, що конкуренти подавали пропозиції з одного електронного майданчика та ІР-адреси, спільно використовували одну електронну пошту, мають спільних працівників, господарські відносини через перерахунки коштів на товар, спільне використовували комплекс АВК, а кошториси складала одна людина.

За порушення на кожній закупівлі «Квадробуд – БПВ» оштрафували по 68 тис. грн. Крім 340 тис. грн штрафу фірма тепер позбавлена права брати участь у торгах на наступні три роки.

ТОВ «Квадробуд – БПВ» зареєстроване 2017 року в Рахові. Керує та володіє фірмою уродженець Рахова Павло Бердар. Основний вид діяльності фірми – організація будівництва будівель. За останні три роки фірма отримала державних замовлень на суму близько 16,4 млн грн.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.

"Наші гроші. Львів"

Нагадаємо, Ціни на автогаз на АЗС встановили нові рекорди.

Читайте на ГК:Трагедія у Карпатах: медики розповіли про стан туристів, яким вдалося вижити під час вибуху (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Вибух у Карпатах: турист, який вижив, розповів про подію
Читайте на ГК:Вибух у Карпатах — потерпілі у шоковому стані, одній жінці ампутували руку
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...