1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Прокуратура продовжує оскаржувати в суді скандальний самобуд в пішохідній зоні Виноградова (СУДОВІ ДОКУМЕНТИ)

23.06.2021 23:41 Кримінал Ексклюзив Голос Карпат

Раніше Виноградівська міська рада дозволила приватизацію самовільно збудованого магазину, який, згідно історико-архітектурного опорного плану, звели в охоронній зоні пам’яток з обмеженим будівництвом.

Раніше Виноградівська міська рада дозволила приватизацію самовільно збудованого магазину, який, згідно історико-архітектурного опорного плану, звели в охоронній зоні пам’яток з обмеженим будівництвом.

Мова йде про скандальний самобуд по вулиці Миру біля будівлі пошти, де зараз знаходиться магазин «Родинна ковбаска». Згідно інформації з порталу «Судова влада», апеляційне судове засідання щодо оскарження права власності прокуратурою має відбутись завтра, 24 червня, о 15 год. 30 хв. в приміщенні Закарпатського апеляційного суду.

У 2019 році міська рада віддала в оренду Василю Мерингеру, якого називають «піджаком» нардепа Владіслава Поляка, земельну ділянку із зеленими насадженнями в пішохідній зоні міста. Договір дозволяв встановити там тимчасову коменрційну споруду - маф. Але орендар його порушив і побудував там магазин, який узаконив подавши на міську раду до суду.

У Виноградівській міській раді не лише не бачили самобуд, а і надіслали до суду письмову заяву, якою визнали вимоги орендаря-порушника і не заперечували проти їхнього задоволення.

Тож у жовтні 2019 року «піджак»-Мерингер відсудив у міста землю під самобудом, а за рік її приватизував.

Згідно історико-архітектурного опорного плану, територія, на якій самовільно побудували магазин, знаходиться в охоронній зоні пам’яток і визначена як регулювання забудови 1 категорії з обмеженим будівництвом. У міській раді на питання «чому не втрутилися в самовільне будівництво?» відповіли, що їм воно нагадувало встановлення мафу.

Тоді ж у жовтні, Закарпатська обласна прокуратура подала клопотання до Закарпатського апеляційного суду про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Виноградівського районного суду від 17 жовтня 2019 року. Суд клопотання задовольнив і зараз державний захист намагається скасувати протиправне рішення виноградівських суддів, яким узаконено скандальний самобуд.

Призначене на 20 квітня 2021 року засідання апеляційного суду перенесли. Воно заплановене на 15 год. 30 хв. 24 червня.

Нагадаємо, в Україні вперше в історії парламентаризму судять депутата за неособисте голосування, після криміналізації кнопкодавства.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...