1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Іршаві відбудеться підготовче судове засідання у справі загибелі закарпатського футболіста Мирослава Мудри

14.04.2021 23:52 Кримінал Ексклюзив Голос Карпат

30-річний спортсмен трагічно загинув у ДТП 16 грудня минулого року. На узбіччі дороги на нього наїхав п'яний водій без прав.

30-річний спортсмен трагічно загинув у ДТП 16 грудня минулого року. На узбіччі дороги на нього наїхав п'яний водій без прав.

Підготовче судове засідання по розгляду кримінального провадження, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №12020070000000339 від 17 грудня 2020 року з обвинувальним актом відносно жителя села Кам'янське Михайла Безуглого, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 2 статті 286 КК України (Порушення правил дорожнього руху) призначили 14-ту годину на 15 квітня 2021 року в залі Іршавського районного суду, що знаходиться за адремою місто Іршава, вулиця Шевченка, 23.

Розглядатиме справу Ірина Даруда.

Дана інформація міститься у судовому реєстрі.

Найкращий футболіст Закарпаття 2020 року Мирослав Мудра трагічно загинув пізно ввечері 16 грудня 2020 року, коли повертався з тренування. На узбіччі на нього наїхав п’яний водій без прав. У Мирослава залишились молода дружина та мала донечка.

Попри численні неточності та бездіяльність слідчих ГУ Національної поліції в Закарпатській області під час досудового розслідування, прокуратура Закарпатської області підписала обвинувальний акт.

Таким чином ні правоохоронці, ні захисники закону не взяли до уваги клопотання потерпілої сторони щодо поверхневості слідчих експериментів і висновців експерта; ігнорування ряду пошкоджень на автомобілі, які не включили у матеріали кримінального провадження; втрати відео з камер спостереження поблизу трагедії іршавськими правоохоронцями, що проігнорували дане їм доручення; та роль другого автомобіля-учасника п'яної смертельної ДТП, зіткнення з яким змінило траекторію руху авто-вбивці та призвело до трагедії.

Нагадаємо, у кінці минулого місяця другий учасник цієї ДТП домагався в суді, щоб з його авто зняли арешт. Суд його вимогу задовільнив.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...