1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті відсторонили від роботи понад 20 посадовців митниці. Серед них фігурант розслідування програми «СХЕМИ» Ігор Стрічик (ВІДЕО, ДОКУМЕНТ)

03.04.2021 17:35 Кримінал Ексклюзив Голос Карпат

Раніше митник також фігурував у кримінальному провадженні ДБР, відкритого за фактом незаконного збагачення.

Раніше митник також фігурував у кримінальному провадженні ДБР, відкритого за фактом незаконного збагачення.

Вчора РНБО ввела санкції проти топ-10 контрабандистів України. Їхні майно та рахунки заблокували. Також під санкції потрапили 68 пов’язаних з ними компаній, з яких 11 російських.

До списку підсанкційних контрабандистів внесли двох закарпатців – ексмитника і президента ФК «Минай» Валерія Пересоляка та уродженця Виноградова Ореста Фірманюка, підприємця та митного брокера, котрий зумів налагодити схему мінімізації митних платежів і працював у всеукраїнському масштабі.

Крім того, від роботи відсторонили десятки співробітників митниці. Як повідомляє Держмитслужба, у Закарпатській області відсторонено 23 працівників.

В телеграм-каналі Держмитслужби оприлюднили наказ відомства про відкриття дисциплінарного провадження та відсторонення від виконання посадових обов’язків начальника Закарпатської митниці Михайла Товта та начальників митних постів «Тиса» Юлія Богуша, «Солотвино» Тараса Ференца, «Лужанка» Олега Богачика, «Вилок» Ярослава Марковича і посту «Малий Березний» Василя Блюда.

Також в телеграм-каналі оприлюднено список із 23 відсторонених митників, серед яких і фігурант програми «СХЕМИ» про статки працівників реформованої Закарпатської митниці Держмитслужби Ігор Стрічик. В розслідуванні він фігурував разом із своїми колегами – Андрієм Каращенком та Володимиром Лазориком.

Зокрема, журналісти знайшли у Ігоря Стрічика незадекларовану «Тесла», тоді як офіційно у його власності та власності родини митника значився лише мопед.

Після сюжету програми митниками зацікавилась прокуратура. Відомості до ЄРДР внесли за ознаками кримінального порушення передбаченого частиною 5 статті 368 КК України. Справу розслідувало ДБР Львова, діяльність якого поширюється і на Закарпатську область.

Нагадаємо, у Виноградові на прибирання та благоустрій витратять 4,2 мільйона гривень.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...