1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Прокуратура оскаржує визнання права власності на скандальний самобуд в пішохідній зоні Виноградова (СУДОВІ ДОКУМЕНТИ)

02.04.2021 10:44 Кримінал Ексклюзив Голос Карпат

Раніше Виноградівська міська рада дозволила приватизацію самовільно збудованого магазину, який, згідно історико-архітектурного опорного плану, звели в охоронній зоні пам’яток з обмеженим будівництвом.

Раніше Виноградівська міська рада дозволила приватизацію самовільно збудованого магазину, який, згідно історико-архітектурного опорного плану, звели в охоронній зоні пам’яток з обмеженим будівництвом.

Мова йде про скандальний самобуд по вулиці Миру біля будівлі пошти, де зараз знаходиться магазин «Родинна ковбаска».

У 2019 році міська рада віддала в оренду Василю Мерингеру, якого називають «піджаком» нардепа Владіслава Поляка, земельну ділянку із зеленими насадженнями в пішохідній зоні міста. Договір дозволяв встановити там тимчасову коменрційну споруду - маф. Але орендар його порушив і побудував там магазин, який узаконив подавши на міську раду до суду.

У Виноградівській міській раді не лише не бачили самобуд, а і надіслали до суду письмову заяву, якою визнали вимоги орендаря-порушника і не заперечували проти їхнього задоволення.

Тож у жовтні 2019 року «піджак»-Мерингер відсудив у міста землю під самобудом, а за рік її приватизував.

Згідно історико-архітектурного опорного плану, територія, на якій самовільно побудували магазин, знаходиться в охоронній зоні пам’яток і визначена як регулювання забудови 1 категорії з обмеженим будівництвом. У міській раді на питання «чому не втрутилися в самовільне будівництво?» відповіли, що їм воно нагадувало встановлення мафу.

Тоді ж у жовтні, Закарпатська обласна прокуратура подала клопотання до Закарпатського апеляційного суду про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Виноградівського районного суду від 17 жовтня 2019 року. Суд клопотання задовольнив і зараз державний захист намагається скасувати протиправне рішення виноградівських суддів, яким узаконено скандальний самобуд.

Засідання апеляційного суду призначено на 20 квітня.

Нагадаємо, у Виноградові всупереч Генплану і Схемі зонування функціонує нелегальна АЗС.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...