В середині листопада минулого року в руслі р.Тиси на Виноградівщині було виявлено рештки людини.

Голос Карпат вже інформував, що 17 листопада у річці між Виноградовом та с.Сасово перехожий виявив скелет невідомої особи.
Щодо страшної знахідки СВ Виноградівського ВП Берегівською ВП ГУНП в Закарпатській області було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 КК України.
‘‘На даний час, досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, призначені відповідні експертизи, проводяться необхідні (слідчі) дії, спрямовані на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення та прийняття обгрунтованого кінцевого процесуального рішення’’ - розповіли журналісту ‘‘Голосу Карпат’’ в ГУНП в Закарпатської області.
Відзначимо, тривалий час жителі Виноградівщини обговорюючи страшну знахідку припускали, що виявлені рештки можуть належати жорстоко вбитому навесні 2020 року 30-річному Василю Гоблику. В ніч з 9 на 10 травня молодий чоловік безслідно зник.
Згодом, у його вбивстві зізнались двоє виноградівців - А.Міндак та Р.Антоні. За свідченнями підозрюваних, вони побили потерпілого та відібравши в нього мобільний телефон залишили на вулиці неподалік одного із магазинів. Надалі, намагаючись приховати розбій, вони перевезли тіло непритомного чоловіка у безлюдне місце та залишили на березі річки Тиса.
Дії обох обвинувачених кваліфіковані за ч. 2 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб) та ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі людини, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.
За фактом зникнення Василя Гоблика матеріали виділені в окреме провадження за ч. 1 ст. 115 КК України.
Читайте також:
- Служив у елітному підрозділі й був причетним до секретної операції: нові деталі жорстокої події зі вбивством закарпатця - полковника СБУ
- Скандал із бронями: Українців масово позбавляють вже наданої броні від мобілізації
- На Закарпатті фіксували торнадо й шокуючої сили ураганний шторм. Що довелось пережити місцевим жителям?(ФОТО, ВІДЕО)
- Справжній жах в одному із міст Закарпаття: люди налякані. Центр міста - "бомблять" під будинками (ВІДЕО)

На війну — так усім! В Україні мобілізують пенсіон...
Українцям 60+ підготували "сюрприз". Моб...
14.06.2025 20:24 46099 0 Суспільство

Гігант повзе до людей: на Закарпатті зняли найбіль...
На Закарпатті — нашестя змій. Гади повзу...
14.06.2025 21:14 187616 0 Суспільство

Боєздатним приготуватися: Україна переходить до НО...
Україна переходить до повністю цифрового...
19.06.2025 13:37 391705 0 Суспільство

Ядерна загроза й ракети на Закарпаттям: які райони...
Під час війни в Україні загроза ракетних...
19.06.2025 14:57 90632 0 Суспільство

Пенсіонерам додадуть 944 грн до пенсії: хто отриму...
З липня 2025 року самотні пенсіонери від...
26.06.2025 00:25 44687 0 Суспільство

У Німеччині затримали 16-річного українця за підоз...
У німецькому Дорстені 16-річний українец...
01.07.2025 02:12 55919 0 Кримінал