Слідчий суддя задовольнив клопотання, погоджене прокурором Закарпатської обласної прокуратури

За попередньою інформацією, до протиправної діяльності можуть бути причетні жителі Закарпатської та Волинської областей та громадяни однієї з сусідніх держав.
Вони організували канал збуту безакцизних тютюнових виробів іноземних марок до країн ЄС поза пунктами пропуску.
Автомобіль з товаром без необхідних документів, які б підтверджували якість і походження сигарет, виявили минулого тижня на території с. Нижні Ворота. Водій саме прямував у напрямку держкордону.
Викриття протиправної діяльності здійснювалося спільно зі співробітниками обласного управління СБУ, ДФС у Закарпатській області, Патрульної поліції Закарпаття.
За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури триває досудове розслідування у провадженні за ч. 1 ст. 204 КК України.
Нагадаємо, що На Закарпатті через негоду в снігу застрягли 12 автомобілів (ФОТО)
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Іршавщині, Ужгороді та Мукачеві 26 лютогоЧитайте на ГК:На Закарпатті проаналізували надання інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти
Читайте на ГК:В горах Закарпатської області зберігається значна сніголавинна небезпека (IІI рiвень)