1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатський суд задовільнив позов про стягнення шкоди, заподіяної лісу ДП «Тячівське ЛГ» у сумі бльш ніж 82 тис. грн

04.02.2021 17:38 Кримінал

1 лютого 2021 року Господарський суд Закарпатської області прийняв рішення, яким задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Закарпатській області.

1 лютого 2021 року Господарський суд Закарпатської області прийняв рішення, яким задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Закарпатській області.

За результатами планової перевірки держлісфонду  ДП «Тячівське ЛГ», проведеної в жовтні 2019 року, державні інспектори з охорони навколишнього середовища виявили значні порушення природоохоронного законодавства щодо охорони, захисту, використання та відтворення лісів. Зокрема, на території Дубівського, Тарасівського Тереблянського, Тернівського лісництв держпідприємство при розробці рубок допустило наступні порушення: пошкодження дерев до ступеня припинення росту, пошкодження дерев до ступеня неприпинення росту, незаконна рубка дерев породи ялина, очистка місць рубок не відповідає вимогам лісорубного квитка, а також не в повному обсязі відведені в рубку дерева 5-тої та 6-тої категорії стану, що є порушенням Лісового Кодексу України.

              Оскільки підприємство добровільно не сплатило шкоду, нанесену природним ресурсам, Державна екологічна інспекція у Закарпатській області звернулась з позовом до суду про примусове стягнення зазначеної шкоди з ДП «Тячівське ЛГ».

Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища, будуть зараховані до Державного бюджету України та місцевих бюджетів. 

Нагадаємо, що Від "Венеції" до "Черьомушок": мукачівці прибрали з берега Латориці понад 2000 л принесеного водою сміття (ФОТО)

Читайте на ГК:На Закарпатті померли два ченці монастиря, які лікувалися від Covid-19
Читайте на ГК:На Тячівщині чоловік кинув у магазин два "коктейлі Молотова" (ФОТО)
Читайте на ГК:На Тячівщині горів ЖК: журналісти показали наслідки масштабної пожежі (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...