1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Рахівська РДА та Ясінянська селищна рада незаконно передали у власність 5 ділянок на полонинах Драгобрат та Печінжинска, - прокуратура

02.02.2021 10:09 Кримінал

Прокуратура вимагає повернути державі землі вартістю понад 4 млн грн на полонинах Рахівщини.

Прокуратура вимагає повернути державі землі вартістю понад 4 млн грн на полонинах Рахівщини.

Закарпатською обласною прокуратурою направлено до суду позовну заяву про скасування незаконних розпоряджень і рішень органів місцевого самоврядування на Рахівщині, державних актів на право власності на земельні ділянки та повернення державі земель лісового фонду.

Прокурори встановили, що Рахівська РДА та Ясінянська селищна рада незаконно передали у власність 5 земельних ділянок, розміщених на полонинах Драгобрат та Печінжинска, в урочищах Козьменщик та Плитоватий.

При цьому вказані установи не були вповноважені передавати у приватну власність землі лісогосподарського призначення. Натомість ці ділянки посадовці безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення, хоча необхідні для таких змін висновки органів виконавчої влади з питань лісового господарства та охорони навколишнього природного середовища – відсутні.

За результатами проведених експертних досліджень підтверджено факти накладення згаданих ділянок на землі лісового фонду, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Ясінянське ЛМГ». Загалом у приватну власність із порушенням земельного та лісового законодавства передано 4,6 га земель сукупною вартістю понад 4 мільйони гривень.

З метою захисту інтересів держави у сфері охорони лісових ресурсів прокуратура подала позови в особі Кабінету Міністрів України до Рахівської районної державної адміністрації, Ясінянської селищної ради та фізичних осіб.

Нагадаємо, унікальне Закарпаття: як жили німці, євреї, русини, румуни та угорці Тячівщини століття тому (ФОТО)

Читайте на ГК:Жителька Рахівщини отримала підозру за порушення виборчого законодавства
Читайте на ГК:​​​​​​​На Рахівщині згорів автомобіль Mercedes-Benz
Читайте на ГК:На Закарпатті очікуються лавини
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...