1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Власника зобов'язали демонтувати АЗС у Великому Березному через порушення законодавства

17.12.2020 18:24 Кримінал

Господарський суд Закарпатської області підтримав позицію Ужгородської місцевої прокуратури у справі щодо незаконної діяльності АЗС у смт. Великий Березний.

Господарський суд Закарпатської області підтримав позицію Ужгородської місцевої прокуратури у справі щодо незаконної діяльності АЗС у смт. Великий Березний.

В інтересах держави в особі Великоберезнянської селищної ради до двох приватних товариств було подано позовну заяву із зобов’язанням визнати недійсним договір між сторонами й звільнити земельну ділянку шляхом демонтажу автозаправної станції, розташованій на ній.

Здійснюючи досудове розслідування за фактом незаконної діяльності АЗС, правоохоронці встановили, серед іншого, і порушення земельного законодавства. Так, одне з товариств уклало удаваний правочин під виглядом передачі в користування майданчика, а фактично передало спірну ділянку в оренду, не маючи для цього відповідних повноважень. Такі дії вчинені з метою уникнення проведення обов`язкових земельних торгів (ст. 124 ЗК України) та всупереч вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Водночас функціональне використання землі під розміщення АЗС суперечить і генеральному плану Великого Березного.

Вчора, 16 грудня, позовну заяву прокуратури було задоволено в повному обсязі, а недобросовісних орендарів зобов’язано звільнити ділянку площею 60 кв.м. шляхом демонтажу автозаправної станції, на якій розташоване технологічне обладнання з реалізації палива, повідомила Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Нагадаємо, на Тячівщині місцевий житель переправив індусів до Румунії: прокуратура затвердили обвинувальний акт.

Читайте на ГК:"Вона зламала йому руку, а він закохався": подружжя із Закарпаття поділилося секретом гармонійних стосунків у шлюбі (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті затримали двох нелегалів: подробиці (ФОТО)
Читайте на ГК:На Великоберезнянщині сусід вкрав техніку, поки господарів не було вдома (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...