1. Новини Закарпаття
  2. >

В Іспанії провели найбільшу операцію за 10 років по викриттю мафії, серед затриманих українці

17.12.2020 17:02 Кримінал

В Іспанії злочинна мережа вкладала вивезені з Росії гроші в об'єкти на узбережжі. Зловмисники за допомогою хабарів намагалися проникнути в іспанський державний сектор.

В Іспанії злочинна мережа вкладала вивезені з Росії гроші в об'єкти на узбережжі. Зловмисники за допомогою хабарів намагалися проникнути в іспанський державний сектор.

Іспанська поліція в проведеній спільно з Європолом операції затримала в середу, 16 грудня, 23 людей, яких підозрюють у відмиванні коштів, пов'язаних з російськими організованими злочинними угрупованнями. Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті іспанської поліції.

Знешкоджена мережа "планувала взяти під контроль ключові сектори економіки Іспанії і проникнути в державні установи, спираючись на допомогу юристів, державних службовців, політиків, бізнесменів і комп'ютерних хакерів", повідомляє поліція. Угруповання, на сліди якого поліція вийшла ще в 2013 році, контролювало дискотеки, ресторани і об'єкти нерухомості на іспанському узбережжі. Крім цього, члени банди витрачали великі суми на хабарі для проникнення в іспанські структури.

Серед затриманих вісім громадян Росії, двоє українців, по одному вихідцю з Казахстану і Алжиру, 11 громадян Іспанії. Поліція називає це найбільшою операцією проти східноєвропейської мафії, проведеної в Іспанії за останні 10 років. В ході обшуків були вилучені 300 тисяч євро готівки, діаманти, електронні гаманці з криптовалютою. Серед злочинів, до яких має відношення мережа, в поліції називають вбивства, торгівлю людьми, наркотиками та зброєю.

Читайте на ГК:Онука Ющенка зачарувала спокусливим фото
Читайте на ГК:Ціни на АЗС різко пішли вгору: за тиждень більше гривні зростання
Читайте на ГК:Заборонити Telegram: як буде змінюватися боротьба України з пропагандою РФ, - УП
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...