1. Новини Закарпаття
  2. >

Задля збереження меж лісового заказника «Смерекові Карпати» Закарпатська прокуратура подала позов до суду

08.12.2020 16:08 Кримінал

Цей об’єкт входить до складу природно-заповідного фонду України і охороняється як національне надбання.

Цей об’єкт входить до складу природно-заповідного фонду України і охороняється як національне надбання.

Прокуратура подала до Закарпатського окружного адміністративного суду позов про визнання протиправною бездіяльності держпідприємства «Ясінянське ЛГ» та зобов’язання винести межі лісового заказника місцевого значення «Смерекові Карпати» та закріпити їх на місцевості. Про це повідомила Закарпатська обласна прокуратура.

Зазначимо, що площа вказаних земель – 574,9 га, а вартість – близько 16 млн грн. До того ж, цей об’єкт входить до складу природно-заповідного фонду України і охороняється як національне надбання, щодо нього встановлений особливий режим охорони, відтворення та використання.Встановлено, що землі заказника не внесені до Державного земельного кадастру, що унеможливлює його належне використання та зберігання.

Крім цього, території природно-заповідного фонду залишаються без географічних координат та чітко визначених меж, що може слугувати передумовою для маніпуляцій та їх відчуження недоброчесними посадовцями.

Враховуючи бездіяльність щодо вжиття заходів по винесенню меж лісового заказника місцевого значення «Смерекові Карпати» та незакріплення його меж у натурі, прокуратурою застосовано представницькі повноваження та подано до суду відповідний позов.

Нагадаємо, що В Ужгороді двоє чоловіків душили та пограбували жінку посеред вулиці/

Читайте на ГК:На території сучасного Закарпаття існували доісторичні моря Паратетіс та Панонія
Читайте на ГК:Заробітчани стали менше переказувати грошей до України
Читайте на ГК:Прикордонники Закарпаття в панелях дверцят автомобіля марки «Volkswagen» виявили 950 пачок тютюнових виробів (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...