1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Доведено вину начальника Берегівського водного господарства у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією,

18.11.2020 15:54 Кримінал

Закарпатською обласною прокуратурою в апеляційній інстанції доведено вину начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства у вчиненні адміністративного правопорушення.

Закарпатською обласною прокуратурою в апеляційній інстанції доведено вину начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства у вчиненні адміністративного правопорушення.

За принципової позиції та належного забезпечення участі прокурора у судовому розгляді Закарпатським апеляційним судом відхилено апеляційну скаргу захисника та правопорушника на рішення Іршавського районного суду від 2 вересня 2020 року. У судових засіданнях прокурором доведено вину начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Про це повідомила Закарпатська обласна прокуратура.

Як раніше повідомлялося, посадовець, порушуючи вимогу ч.1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно, без поважних причин, подав на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну декларацію за 2019 рік після встановленого Законом періоду декларування. Його дії кваліфіковано за ч. 1 ст.172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) і призначено штраф у розмірі 1 700 грн.

Судом другої інстанції визнано обґрунтованими та враховано доводи прокурора та відхилено вищевказану апеляційну скаргу, а рішення суду першої інстанції залишено в силі.Нагадаємо, раніше за дорученням обласної прокуратури Хустська місцева прокуратура забезпечила участь у розгляді судом протоколу про адміністративне правопорушення, вчинене чиновником.

Нагадаємо, що на Іршавщині "чорний лісоруб" погрожував лісівнику бензопилою.

Читайте на ГК:ДТП на Берегівщині: з'явилися фото із місця аварії (ФОТО)
Читайте на ГК: Пейтер Сійярто: обшуки на Закарпатті викликали у нас негативні емоції (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Стало відомо, які дороги на Закарпатті фінансуватимуться з кредиту Угорщини
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...