1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатська обласна прокуратура: доведено вину очільника Берегівського управління водного господарства

23.09.2020 18:58 Кримінал

Вчинення корупційного адмінправопорушення: прокуратура довела вину начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства.

Вчинення корупційного адмінправопорушення: прокуратура довела вину начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства.

За дорученням Закарпатської обласної прокуратури, Берегівська місцева прокуратура забезпечила участь прокурора в судовому розгляді справи по об’єднаних протоколах про адміністративні правопорушення, що пов’язані з корупцією. Про це повідомила Закарпатська обласна прокуратура.

Як повідомив керівник Берегівської місцевої прокуратури Володимир Жилкін, стосувалися вони начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства.

Згідно з наявною інформацією, чоловік, використовуючи свої службові повноваження, уклав із фізичною особою-підприємцем (яка є його дружиною) договори щодо виконання робіт з берегоукріплення.

Посадовець підписав контракти про надання послуг та акти приймання виконаних робіт, не повідомивши у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.Такі дії чоловіка кваліфіковані за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, тобто вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Берегівський районний суд визнав його винним у вчиненні корупційного адмінправопорушення і наклав штраф у розмірі 5100 грн.

Очікується набрання постановою законної сили.

Нагадаємо, що закликав до насильницької зміни влади: прокуратура погодила підозру закарпатцеві.

Читайте на ГК:У продажі на Берегівщині з’явилася суниця з Італії (ФОТО)
Читайте на ГК:Жителя Берегівщини засудили за наругу над могилами
Читайте на ГК:На Берегівщині хлопчик-велосипедист потрапив під колеса фури: дитина в реанімації (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...