1. Новини Закарпаття
  2. >

Ужгородська місцева прокуратура вимагає стягнення близько 600 тис грн збитків від ДП "Перечинське лісове господарство"

17.09.2020 15:40 Кримінал

Прокуратура вимагає стягнення 595 962 грн збитків за порушення лісового законодавства.

Прокуратура вимагає стягнення 595 962 грн збитків за порушення лісового законодавства.

У ході реалізації представницьких повноважень Ужгородська місцева прокуратура виявила порушення вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів Державним підприємством «Перечинське лісове господарство». про це повідомила Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

У лютому 2020 року Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області там проведено перевірку, у ході якої встановлено порушення вимог ст.ст. 19, 64 Лісового кодексу України. Таким чином підприємство завдало значної шкоди лісовим угіддям на території Перечинського району.

Скеровану претензію про відшкодування збитків підприємство проігнорувало, намагаючись перекласти відповідальність на лісокористувачів. Варто додати, що таким чином було порушено як екологічні, так і економічні інтереси держави, оскільки грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської діяльності, є джерелом формування державного та місцевих бюджетів.

З метою захисту інтересів держави в особі Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, Ужгородська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду щодо стягнення з «Перечинського лісового господарства» завданих збитків у розмірі 595 962 грн. 

Нагадаємо, що чоловіка, який пограбував ювелірну крамницю Ужгорода вдалось затримати (ФОТО).

Читайте на ГК:На Закарпатті впродовж тижня виявили 31 п'яного водія
Читайте на ГК:Закарпатка про сміття в лісах: "Це викинув не президент і не депутат - це наші люди" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Виноградівщині, Мукачеві та Ужгороді 3 квітня
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...