1. Новини Закарпаття
  2. >

Фахівця з корінних народів убили стрілою при вивченні племені

11.09.2020 23:22 Кримінал

Ведучий бразильський експерт з ізольованих племен Амазонії був убитий під час вивчення корінного племені. Стріла потрапила йому в груди.

Ведучий бразильський експерт з ізольованих племен Амазонії був убитий під час вивчення корінного племені. Стріла потрапила йому в груди.

Один із провідних фахівців Бразилії з вивчення корінних народів Амазонії Ріель Францискато був убитий стрілою, коли наближався до місця проживання одного з племен. Вчений усе життя намагався захищати племена Амазонії, пише BBC

Смертельний інцидент стався на заході Бразилії в муніципалітеті Серингейра в штаті Рондонія, куди 56-річний Францискато вирушив, щоб провести віддалений моніторинг для вивчення міграції ізольованого народу. Францискато і його група були обстріляні, коли підходили до групи корінного населення. Вчений спробував сховатися за автомобілем, але був смертельно поранений стрілою. 

"Ми почули звук стріли, яка потрапила йому в груди. Потім він закричав, витягнув стрілу і побіг назад. Йому вдалося пробігти 50-60 метрів, після чого він упав майже замертво. На жаль, нашого друга більше немає", - розповів колега бразильця, який став очевидцем трагедії. 

Ріель 30 років займався вивченням і охороною корінного населення. Він працював в урядовому Національному інституті індіанців у Бразилії.

Читайте на ГК:Папа Римський: задоволення від їжі і сексу приходить від Бога
Читайте на ГК:Огрядна дівчина знялася у білизні і стала моделлю (ФОТО)
Читайте на ГК:Студентку не впустили до паризького музею через відверте декольте (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...