1. Новини Закарпаття
  2. >

Масштаби контрабанди із Закарпаття: понад 3 мільони доларів США збитків нарахували в Угорщині (ВІДЕО)

03.09.2020 14:55 0 Кримінал ВАЖЛИВО

Викрито схему контрабанди цигарок у Сабольч-Сатмар-Березькій області Угорщини , що межує з Закарпаттям.

Згідно з повідомленням, розміщеним на офіційній сторінці Національного податково-митного департаменту Угорщини (НПМД) в соціальній мережі «Фейсбук» від 03.09.2020, співробітниками НПМД в прикордонній з Україною Сабольч-Сатмар-Березькій області Угорщини, ліквідовано організоване злочинне угрупування (ОЗУ), що спеціалізувалось на незаконній переправці до Угорщини сигарет, як повідомив Першийcom.ua.

Так, за результатами слідства, зазначене ОЗУ могло нанести збитків Угорщині в розмірі 1 млрд. форинтів. З його функціонуванням пов’язують незаконну переправку до Угорщини 1 млн. пачок контрабандних сигарет. Злочинці транспортували українські сигарети без оподаткування під прикриттям іншої продукції, в першу чергу полістирольної ізоляції.

За результатами проведення спецоперації, в якій взяло участь 41 співробітник НПМД, за 16 різними місцями було затримано всього 11 осіб, серед яких перевізники, контрабандисти, а також керівників ОЗУ.

Наразі 8 із зазначених осіб перебуває під арештом. Поряд з цим, угорськими правоохоронцями в рамках спецоперації вилучено також сигарети, мобільні телефони, радіостанції, автомобілі та готівку.

Читайте на ГК:На Закарпатті частина громадян вже змінили свою виборчу адресу
Читайте на ГК:За серпень Закарпатська митниця скерувала до бюджету України рекордні майже 832 млн грн
Читайте на ГК:Коронавірус на Закарпатті: дві смерті за добу та 91 новий інфікований
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...