1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Крадіжки, грабежі, побиття та холодна зброя: ситуація щодо дитячої злочинності у Мукачеві

15.07.2020 21:29 Кримінал ВАЖЛИВО Голос Карпат

Неповнолітні стали причетними до вчинення 12 кримінально караних правопорушень.у Мукачеві. І це всього за півроку.

Неповнолітні стали причетними до вчинення 12 кримінально караних правопорушень.у Мукачеві. І це всього за півроку.

Як повідомили у Службі в справах дітей Мукачівської міськради, найпоширенішими серед скоєних неповнолітніми злочинів залишаються майнові посягання.

Зокрема, впродовж шести місяців поточного року вчинено 7 крадіжок, 2 грабежі та 1 умисне нанесення середньої тяжкості тілесних ушкоджень. Крім цього, зафіксовано 2 випадки незаконного носіння холодної зброї. 

Загалом, як повідомляється, у кримінально карних діях взяли участь 11 підлітків, з яких 8 є мешканцями Мукачева та ще троє - Мукачівського і Свалявського  районів і міста Берегово. 

"Із загальної кількості юних правопорушників, на час вчинення ними  злочинів,  5 - учні загальноосвітніх навчальних  закладів,  5 дітей навчаються у коледжах та закладах професійно - технічної освіти,  одна дитина не навчається. Троє неповнолітніх виховуються у повних сім'ях, семеро - у родинах з одним із батьків, 1 дитина, позбавлена батьківського піклування, знаходиться на повному державному утриманні професійно - технічного закладу", - зауважили у Службі в справах дітей.

Також зазначено, що за фактами вчинених злочинів відкрито кримінальні справи. Службою у справах дітей з'ясовано причини та обставини їх протиправної поведінки та вивчено умови проживання. З неповнолітніми проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди стосовно недопущення у подальшому вчинення повторних злочинів. Батьків цих дітей притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання ними батьківських обов'язків.

Нагадаємо, п'ять років перестрілці в Мукачеві. Що залишилося за кадром кривавих розбірок за участю "Правого Сектора".

Читайте на ГК:Закінчився бензин - прийшов до патрульних: як поліцейські Мукачева допомагали водію на дорозі
Читайте на ГК:Розірвані договори та оголошений конкурс: у Мукачеві шукатимуть перевізників на 10 маршрутів (ПЕРЕЛІК, ДОКУМЕНТ)
Читайте на ГК:Крадіжка на 5000: "парканного" злодія затримали у Мукачеві (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...