1. Новини Закарпаття
  2. >

В ЗОУЛМГ спростовують інформацію, поширену в ЗМІ, щодо незаконності у заготівлі деревини (ДОКУМЕНТ)

12.05.2020 19:50 Кримінал ВАЖЛИВО

Сьогодні, 12 травня, в Інтернет-виданнях була оприлюднена інформація щодо блокування людьми дороги на Міжгірщині через вирубку дерев.

Сьогодні, 12 травня, в Інтернет-виданнях була оприлюднена інформація щодо блокування людьми дороги на Міжгірщині через вирубку дерев.

Як повідомили у прес-службі ЗОУЛМГ, за офіційними даними державного підприємства «Верхньогірське лісове господарство» - на зазначеній ділянці планується проведення вибірково-санітарної рубки у Пилипецькому лісництві, квартал 89, виділ 7.

Ділянки, на яких планується проведення лісозаготівлі, відносяться до експлуатаційних лісів. До виписки лісорубного квитка за номером 007806 від 30.03.2020 року і заключення договору з підрядчиком, ділянка була обстежена комісією. На основі обстеження встановлено, що ділянка вітровальна (вітровали березня 2020 року) та сухостій.

Ліквідний запас становить 73 кмб., в тому числі 11 кбм ділової деревини і 62 кбм. дрова. Проведення даного лісогосподарського заходу відповідає нормам чинного законодавства.

Нагадаємо,Депутат Мукачівської міськради вийде із протестом під Закарпатську ОДА

Читайте на ГК:Ким був співробітник прокуратури, який загинув у ДТП під Мукачевом (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатцям з апендицитом відмовляли у своєчасній допомозі через карантин у медзакладі (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У закарпатському Чопі підтвердили 8 випадків COVID-19
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська