1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ужгородська прокуратура в суді вимагає від приватного товариства повернути "нові" шкільні меблі

08.05.2020 14:12 Кримінал

Ті, що були закуплені за бюджетні кошти у рамках програми «Нова українська школа».

Ті, що були закуплені за бюджетні кошти у рамках програми «Нова українська школа».

Ужгородська місцева прокуратура звернулась до Господарського суду із позовною заявою в якій йдеться про зобов’язання приватного товариства повернути шкільні меблі, які закуплені для початкових класів однієї із шкіл м. Ужгорода, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Позовна заява пред’явлена в інтересах держави в особі Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів до місцевого приватного підприємства.

Йдеться про комплекти шкільних меблів для початкових класів, загалом - 100 одномісних парт, 100 стільців та 3 тумби, які придбані за кошти субвенції з державного бюджету у рамках програми «Нова українська школа». Загальна сума майна складає близько 120 тис грн.

Так, прокурором встановлено, що місцеве підприємство прийняло на відповідальне безоплатне зберігання вищевказане майно, проте надалі, незважаючи на вимогу дирекції школи про повернення парт та стільців - умови договору не виконало.

Наразі, за позовом Ужгородської місцевої прокуратури, Господарським судом Закарпатської області відкрито провадження у справі.

Довідково:

Позов заявлений в рамках кримінального провадження, досудове розслідування у якому наразі триває за декількома епізодами щодо ймовірного привласнення бюджетних коштів, виділених на закупівлі парт у школах Ужгорода.

Нагадаємо, На Закарпатті голова ДВК 69-го округу незаконно видала десятки бюлетенів - прокуратура

Читайте на ГК:В Ужгороді шквальний вітер ледве не спричинив вибух газової труби (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді відзначили День пам'яті та примирення і 75-річчя перемоги над нацизмом
Читайте на ГК:На Закарпатті держвиконавці цьогоріч вже стягнули майже 23 млн гривень аліментів
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська