1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті митники з податківцями вилучили в українця броньований "Мерседес" (ФОТО)

28.04.2020 14:37 Кримінал

Вартість легковика складає більше 180 тисяч євро.

Вартість легковика складає більше 180 тисяч євро.

Фахівці Закарпатської митниці Держмитслужби спільно з оперативного управління Головного управління ДФС в Закарпатській області припинили незаконний імпорт в Україну легкового автомобіля «MERCEDES-BENZ» моделі «S600 GUARD».

Згідно з поданою брокером митною декларацією, громадянин України, за дорученням, імпортував легковий автомобіль, фактурною вартістю 180 000 Євро. Продавцем зазначалось великобританське підприємство.

За результатами проведених аналітично-пошукових заходів, митники спільно з працівниками оперативного управління встановили, що вказане в митній декларації іноземне підприємство 17 грудня 2019 року зняте з реєстрації, поряд з тим до митного оформлення автомобіля «MERCEDES-BENZ» моделі «S600 GUARD», поданий інвойс виписаний від імені цієї фірми 18 грудня 2019 року.

Таким чином, громадянин України перемістив через митний кордон легковий автомобіль, збільшеної ваги, з додатковими елементами захисту окремих частин, марки «MERCEDES-BENZ» моделі «S600 GUARD», бувший у використанні, 2015 року випуску з приховуванням від митного контролю шляхом подання митному органу, як підстави для його переміщення та митного оформлення підробленого документа, а саме – інвойсу, що містить неправдиві дані щодо відправника та продавця товару.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України транспортний засіб вилучено до рішення суду, інформує Закарпатська митниця Держмитслужби України.

Нагадаємо, у Берегові затримали чоловіка, якого підозрюють у вимаганні $900

Читайте на ГК:В Угорщині відзначають 100-річчя Тріанонського договору: тоді угорці втратили територію Закарпаття
Читайте на ГК:Зниклу 14-річну дівчину із Закарпаття розшукали на Вінниччині
Читайте на ГК:В Україні ціни на полуницю на історичному максимумі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська