1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Виноградівщині за недотримання умов самоізоляції чоловік заплатить штраф

02.04.2020 18:22 Кримінал Ексклюзив Голос Карпат

Дане правопорушення зафіксували у селі Великі Ком’яти. Чоловік повернувся із-за кордону та підписав погодження про самоізоляцію.

Дане правопорушення зафіксували у селі Великі Ком’яти. Чоловік повернувся із-за кордону та підписав погодження про самоізоляцію.

Як стало відомо кореспонденту Голосу Карпат, сьогодні 02.04.2020 у селі Великі Ком’яти виявили чоловіка, який порушив правила самоізоляції під час карантину. Чоловік повернувся із-за кордону та підписав погодження про самоізоляцію.

Працівниками поліції спільно з працівниками Виноградівської РДА було виявлено факт порушення карантину. В результаті чого його було притягнуто до адміністративної відповідальності, та в подальшому на чоловіка чекає штраф.

Нагадуємо, в умовах карантину просимо усіх громадян бути свідомими та не порушувати правила карантину та самоізоляції, серйозно ставтеся до карантинних заходів у своєму місті/селі..

Станьте прикладом для рідних під час спалаху коронавірусної інфекції, дотримуйтеся санітарно-гігієнічних норм, піклуйтеся про близьких та будьте відповідальними. Якщо ви за нагальної потреби опинились у місцях масового скупчення, обов’язково тримайте дистанцію з іншими людьми – не меншу за 1,5 метра.

Але краще залишайтеся вдома та будьте здорові!

Нагадаємо, раніше Голос Карпат писав, що в районі проводили перевірку як дотримуються самоізоляції на Виноградівщині.

Читайте на ГК:Яку зарплату отримували голови сільрад на Виноградівщині: оприлюднено дані (СПИСОК)
Читайте на ГК:Змінено схему розміщення черги автомобілів до КПП «Вилок»
Читайте на ГК:«Таємні» інвестиції в розвиток міста Виноградів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська