1. Новини Закарпаття
  2. >

На митному посту «Тиса» прикордонники вилучили від угорця «Audi A8» (ФОТО)

10.03.2020 11:21 0 Кримінал
 

Напередодні на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці припинено незаконне вивезення з України до країн ЄС тютюнових виробів.

Як повідомили у Закарпатській митниці Держмитслужби,  цигарки переміщував через митний кордон громадянин Угорщини на автомобілі «Audi A8», який повертався з України, де перебував в службових справах.

Заїхавши у зону діяльності митного поста, та обравши «дипломатичну смугу», громадянин надав документи про право власності на транспортний засіб та дипломатичний паспорт Республіки Гвінея-Бісау.

Слід відмітити, що відповідно до норм Митного кодексу України митному контролю підлягають усі транспортні засоби комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України.

Перед початком здійснення митного огляду, громадянину було запропоновано здійснити візуальний огляд автомобіля та багажу. Громадянин усно заявив, що не заперечує проти огляду.

Під час огляду автомобіля працівники митниці виявили 1500 пачок цигарок з акцизними марками України.

Цигарки знаходились у спеціально виготовлених сховищах, а саме в задньому бампері та конструктивних порожнинах заднього сидіння автомобіля.

Нагадаємо, На КПП "Вилок" затримали угорця, який хотів підкупити закарпатських прикордонників

Читайте на ГК:В Угорщині відзначають 100-річчя Тріанонського договору: тоді угорці втратили територію Закарпаття
Читайте на ГК:Зниклу 14-річну дівчину із Закарпаття розшукали на Вінниччині
Читайте на ГК:В Україні ціни на полуницю на історичному максимумі

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська