1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На українсько-словацькому кордоні "МАN" перевозив контрабандні парфуми, гардини та карнизи для вікон (ФОТО)

07.03.2020 10:56 Кримінал

Напередодні, на митний пост «Ужгород» заїхав автомобіль «МАN».

Напередодні, на митний пост «Ужгород» заїхав автомобіль «МАN».

Водій подав товаросупровідні документи, де зазначалось, що переміщується товар в митному режимі «транзит», а саме «меблі, дзеркала, матраси», в загальній кількості 116 вантажних місць (палет), вартістю понад 34 тис. Євро. Відправник та продавець товару – італійське підприємство, а покупець – таджицьке підприємство, інформує Закарпатська митниця Держмитслужби.

Однак, під час здійснення митного контролю, закарпатські митники виявили товар, що незаявлений в товаросупровідних документах та прихований від митного контролю, а саме: 784 упаковки парфумів «JABBO Navruz Uzmanov», італійського виробництва, 450 шт. пробників парфумів «Aromatease»; 48 упаковок ароматичних дифузорів, 20 комплектів гардин та штор різних розмірів, 33 комплекти карнизів для вікон різних розмірів. Вартість виявленого становить майже 1 млн 100 тис. грн.

Виявлений не заявлений товар знаходився в середині напівпричепу серед інших коробок з товаром «меблі».

Таким чином, посадовою особою італійського підприємства, вчинено дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу, як підставу для переміщення товарів, документів, що містить неправдиві відомості щодо найменування, асортименту, кількості та вартості товару.

Наразі складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.

Нагадаємо, у вантажівці на митному посту "Ужгород" знайшли більше 3-х тисяч запчастин для автомобілів (ФОТО)

Читайте на ГК:Сьогодні частина Ужгорода буде відключена від водопостачання
Читайте на ГК:В Ужгороді дітлахи ледь не плавали в гігантських калюжах серед вулиці (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Расистський скандал на Закарпатті: на матчі Минай - Динамо підтримали поліцейського, який заарештовував Флойда (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська