1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Суд в Ужгороді відклав розгляд апеляційної скарги захисника підозрюваного у наркоторгівлі

05.03.2020 14:56 Кримінал

Колегією суддів розгляд апеляційної скарги поданої захисником підозрюваного у наркоторгівлі було відкладено на 30 березня на 10:00 годину.

Колегією суддів розгляд апеляційної скарги поданої захисником підозрюваного у наркоторгівлі було відкладено на 30 березня на 10:00 годину.

Дата перенесення засідання була узгодженням із присутньою стороною провадження – захисником, інформує Закарпатський апеляційний суд.

Причиною відкладення є ненадходження витребуваних матеріалів провадження із суду першої інстанції.Нагадаємо, що особа підозрюються у вчиненні злочину передбаченого ч.2 ст. 307 Кримінального кодексу України – Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 308-310, 312, 314, 315, 317 цього Кодексу, або із залученням неповнолітнього, а також збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у місцях, що призначені для проведення навчальних, спортивних і культурних заходів, та в інших місцях масового перебування громадян, або збут чи передача цих речовин у місця позбавлення волі, або якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги у великих розмірах чи особливо небезпечні наркотичні засоби або психотропні речовини.

У рамках цього кримінального провадження відбувся розгляд ще однієї апеляційної скарги щодо підозрюваної, громадянки Д. - 05.03.2020 року.

Нагадаємо, Ужгородського наркоторговця суд взяв під варту з можливістю внесення застави в розмірі 315 тисяч гривень

Читайте на ГК:В Ужгороді затримали ймовірного підпалювача (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді цілий мікрорайон залишили без водопостачання
Читайте на ГК:Ужгородські сакури та весна без туристів: попри карантин містяни фотографують сакури з вікон (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська